İlçe Temsilcilerimiz

Akyurt
Altındağ

AHMET YILDIZ İlçe Temsilcisi

1990 yılında Yozgat Sarıkaya'da doğdu. İlk ve ortaöğretimini Sarıkaya'da tamamladıktan sonra 2009 yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesini kazandı. 2013 yılında mezun oldu. 2016/2018 yılları arasında Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Eğitim Programları alanında yüksek lisansını tamamladı. 2013 yılında öğretmenlik mesleğine başladıktan sonra okul müdür yardımcılığı yaptı. 2017 yılından bu tarafa okul müdürü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Beypazarı

MUHAMMED ÇELİKÖRS - İlçe Temsilcisi

1994 yılında Beypazarı'nda doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Beypazarı'nda tamamladı. 2013 yılında İmamlık görevi ile birlikte, İstanbul başta olmak üzere birkaç yerde, Din Eğitimi, İletişim Bilimleri, Protokol gibi farklı dallarda eğitimine devam etti. 2014 yılında başlayan ve yaklaşık 1 yıl devam eden Müftü Sekreteliği görevi, 2015 yılında Belediye Başkanlığı'nda özel kalem olarak değişti. Anadolu Gençlik Derneği Teşkilat Başkanlığı vazifesini yürütürken aynı zamanda Diyanet İşleri Beypazarı Müftülüğü adına bir gençlik yapılanması oluşturdu. 2018 yılında evlendi.

Çubuk

YUSUF KILIÇ İlçe Temsilcisi

1983 yılında Çubuk’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çubuk’ta tamamladıktan sonra 2003 yılında Uludağ Üniversitesi İşletme bölümünü kazandı ve 2007 yılında mezun oldu. 2011-2013 yılları arasında Gazi Üniversitesi Bilişim Enstitüsünde, Yönetim Bilişim Sistemleri anabilim dalında yüksek lisans yaptı. İlk profesyonel iş hayatına Türkiye’nin önde gelen bankalarından birinde bankacı olarak başladı. 2010 yılından beri Türk Telekom Genel Müdürlüğü Hukuk departmanında çalışmakta olup şuan ofis yöneticisi olarak görevini sürdürmektedir. AK Parti teşkilatının çeşitli birimlerinde görev almış ve 2014 yılı yerel seçimlerinde AK Parti Çubuk Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Email : cubuk@tugva.org

Etimesgut
Evren
Keçiören
Mamak
Nallıhan
Polatlı

ŞÜKRÜ ÇELİK - İlçe Temsilcisi

Sincan

NAZIM İNAN - İlçe Temsilcisi
1992 yılında Anķara'da doğdu. İlk ve orta eğitimini Sincan'da , lise eğitimini Ankara Gazi Lisesinde tamamladıktan sonra 2010 yılında Gazi Üniversitesi Beden Egitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Bölümünü kazandı. 2014 yılında mezun oldu. İlk profesyonel iş hayatına 2013 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığında Gençlik Lideri olarak başladı. 2018 yılından itibaren Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü özel kalem olarak görevini sürdürmektedir. Atletizm gülle atma branşında spor yapmıştır. Türkiye Şampiyonlukları ve Liselerarası Dünya Şampiyonasında 4. olup Milli takıma girmiştir. Ak Parti teşkilatının çeşitli birimlerinde görev almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Şereflikoçhisar
Çankaya

AHMET BUĞRAHAN ÖNAL - İlçe Temsilcisi

1988 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve Ortaöğretimini Ankara’da tamamladı. Lisans eğitiminin ilk Yılını Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladıktan sonra derece ile Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesine yatay geçiş yaptı ve eğitimini 2012 yılında tamamladı.  Ankara da çeşitli gençlik STK lar da başkan yardımcılığı ve komisyon başkanlığı yaptı. Uzun bir süre Siyasi Parti İlçe Başkan Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliği görevini üstlendi. 2012 yılından itibaren Ankara’da Serbest Avukatlık yapmaktadır.

Evli ve bir çocuk babasıdır. İleri düzeyde bilgisayar, orta düzeyde yabancı dil bilmektedir.

Gölbaşı

ABDULKADİR ÖZER - İlçe Temsilcisi

1985 yılında Kayseri'de dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Kayseri'de tamamladı. 2007 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği'nden mezun oldu. Aynı yıl Şanlıurfa'da öğretmenliğe başladı. Sivas ve Hatay'da öğretmenlik yaptıktan sonra 2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesinde yazılım yöneticisi ve geliştiricisi olarak Ankara'ya yerleşti. Özer, evli ve 2 çocuk babasıdır.