Yönetim Kurulumuz

METEHAN HACIMUSTAFAOĞLU  –   İL TEMSİLCİSİ

 

 

 

       1989 yılında Trabzon’un Of ilçesinde doğdu. Karadeniz Teknik  Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden 2010  yılında mezun oldu. Daha sonra yine aynı üniversitede, 2014 yılında Maliye bölümünü tamamladı. Bahçeşehir Üniversitesinde Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans eğitimi devam etmektedir. 2017 yılından itibaren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında çalışmaktadır.

      Ortaöğretim döneminden itibaren birçok STK bünyesinde gençlik hareketlerinin içinde ve Siyasi Parti Gençlik Kolları organının içinde  çeşitli görevlerde yer almıştır.

 

 

Teşkilat Koordinatörü

Emin YÜCEER

E-Mail: ankara@tugva.org

Eğitim Koordinatörü
UĞUR KAHVECİ
E-Mail: ankara@tugva.org
Ortaokul Koordinatörü

LÜTFULLAH SESKİR

Email : ankara@tugva.org

Lise Koordinatörü

HURŞİT ARSLAN

1993 yılında Yozgat’ın Sorgun ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden
2016 yılında mezun oldu. Ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesin de Uluslararası Kaynak
Mühendisliği bölümünü 2018 yılında tamamladı. 2017 yılından itibaren özel bir firma da Çelik
Konstrüksiyon Birim Şefi olarak görev almaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara İl Temsilciliğin de farklı birimler de görev almıştır.

Email : ankara@tugva.org

Yüksek Öğrenim Koordinatörü

MURAT BAŞEĞMEZ

27 Nisan 1988 tarihinde Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Trabzon’da tamamladı. Lisans eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümünden mezun olarak tamamlamasının ardından Yüksek lisans eğitimini “Kamu Ölçmeleri (Coğrafi Bilgi Sistemleri)” üzerine Karadeniz Teknik Üniversitesinde görmüştür.

2011-2013 yılları arasında özel sektörde yol projeleri üzerine çalışmalarda bulundu.

2013-2015 yılları arasında Trabzon İl Millî Eğitim Müdürlüğünde Kamulaştırma ve İmar konularında çalışmalar yaptı.

Eylül 2015 tarihinde Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı CBS ve Emlak Daire Başkanlığında göreve başladı. Burada kamulaştırma, imar ve coğrafi bilgi sistemleri alanında çalışmalar yürüttü ve Kontrol Mühendisi olarak görev yaptı.

Eğitim alanlarının yer seçimi ve Coğrafi Bilgi Sistemleri başta olmak üzere çeşitli konularda yayını ve çalışması bulunmaktadır.

TÜGVA Mamak İlçe Temsilciliğinde, Çalışan Gençlik Koordinatörü ve Lise Koordinatörü görevlerini, TÜGVA Ankara İl Temsilciliğinde de Lise Koordinatörlüğü görevini yürüttü.

İyi derecede İngilizce bilen Başeğmez, evli ve bir çocuk babasıdır.

Kurum: Millî Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı (CBS ve Emlak Daire Başkanlığı)

Email : ankara@tugva.org

Çalışan Gençlik Koordinatörü

AHMET TUĞRUL İÇEDEN

1984 yılında Ordu’ nun Kumru ilçesinde doğdu. İlköğretim eğitimini Özel Muradiye Erkek Lisesinde, Lise eğitimini Türk Telekom Anadolu Teknik Lisesinde tamamlamış olup, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi eğitimine devam etmekedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Bilişim ağları ile başlayan iş hayatına, Atık Su Arıtma Tesisi işletme sorumlusu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Şirketlerinde farklı birimlerde idareci ve yönetici olarak görevler almış olup, Şubat/2018 den beri serbest meslek (Lojistik) ile uğraşmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Email : ankara@tugva.org

Kadın ve Aile Koordinatörü

HÜMEYRA TOPÇU
E-mail : ankara@tugva.org
Medya İletişim Koordinatörü

 

Evler ve Yurtlar Kooordinatörü

ENSAR AKSOY

1992 yılında Ankara’da doğdu. 2014 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik lisans ve Adalet önlisans bölümlerini bitirdi. 2019 yılında Gazi Üniversitesi Uluslararası İşletme Ana Bilim dalında Yüksek Lisansını tamamladı. Halen Hukuk öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir. Farklı vakıf ve derneklerde gönüllü görevlerde bulunan Aksoy, Vakfımızın Ankara temsilciliğinin kuruluşundan itibaren çeşitli birimlerde bulunmuş, 4 yıldır ise yurt müdürü olarak görev almaktadır.

Email : ankara@tugva.org

Mali İşler ve Kaynak Geliştirme Koordinatörü

İSA TEKPINAR

Email : ankara@tugva.org

İdari İşler Koordinatörü

ABDULKADİM MERT DEMİREL

1994 yılında Yozgat’ın Sorgun ilçesinde doğdu. Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2018 yılında mezun oldu. Aynı üniversitede Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisans eğitimine başlamıştır. Ankara Barosuna kayıtlı olarak Avukatlık yapmaktadır.

Lise döneminden itibaren birçok STK bünyesinde gençlik hareketlerinin içinde ve Siyasi Parti Gençlik Kollarında çeşitli görevlerde yer almıştır.

Email : ankara@tugva.org
Spor Koordinatörü
Erp Sorumlusu

AYKUT AKALIN

Email : ankara@tugva.org